قسمت سوم و آخر؛خلق محتوای با کیفیت در اینستاگرام


یکی از ویژگی های دیگر اینستاگرام آن است که می توانید اکانت های دیگر را هم بر روی داستانتان ضمیمه کنید.این روشی برای تبلیغ یک کسب و کار یا به نمایش گذاشتن یک شیوه تاثیر گذار( influencer)است.
به چه طریقی انجام می شود:
برای افزودن متن بر روی آیکن " Aa"بزنید
حرف @ را تایپ و بلافاصله پس از آن نام کاربری اکانتی می آید که دوست دارید.
 اکانتی را که می خواهید ذکر کنید انتخاب نمائید.
 چک کنید که چگونه داستان های اینستا گرام تان در حال نمایش هستند.
 داستان را  باز کنید
صفحه را مرور کنید.
اکنون می توانید تعداد و نام کسانی را ببینید که از هر عکس یا فیلمی  در داستانتان بازدید کرده اند.
۴-برخی توصیه ها در خصوص پخش زنده بر روی اینستاگرام
  پخش زنده یک ویژگی موثر  اینستاگرام برای رسیدن به مخاطب به یک روش تعاملی هیجان انگیز است.
اینستاگرام زنده می تواند:

* بهبود قابلیت دیده شدن:با الگوریتم جدید اینستاگرام،محتوای شما امکان دارد همیشه جلب توجه نکند.این ویژگی قابلیت دیدن تان را با ارسال اعلان های ترغیبی برای هر دنبال کننده اکانت شما افزایش می دهد.
 *افزایش تعهد:اینستاگرام زنده به شما کمک می کند تا بطور مستقیم با تاثیرگذار ،سلبریتی یا حتی برند اینستاگرام مطلوب خودتان گفتگو و سوالاتی از آنها بپرسید و این امکان موجب افزایش تعهد با نزدیک تر کردن دنبال کنندگان به دنیای واقعی تان می گردد.
*خلق روابط:موقعی که در حال پخش یک داستان زنده هستید مخاطب با شما رابطه برقرار می کند.این رابطه به شناسایی برند منتهی می شود‌.برند با حضور زنده بر روی اینستاگرام و اشتراک آن با جامعه مخاطبان اینستاگرام هویت خود را توسعه می دهد.
*مقصود از پخش زنده  را مشخص کنید.
مطابق با هدف ما یعنی خلق محتوای کیفی  اینستاگرام ،پخش زنده بر روی اینستاگرام باید به بازدید کنندگان چیز ویژه اضافی بدهد که نتوانند از اکانت اینستاگرام نرمال تان کسب کنند،بنابراین چگونه می توانید از این ویژگی برای تحویل ارزش به دنبال کننده هایتان بهره ببرید.
معرفی محصولات جدید:محصول جدید خود را با استفاده از پخش زنده بر روی اینستاگرام معرفی کنید
 پشت صحنه ها:بازدید کننده ها دوست دارند که با اینستاگرام زنده بطور واقعی باشما باشند،یک توری با محصول خودتان بسازید.
مهمان ویژه:یک اینستاگرام زنده با تاثیر گذارانی بسازید که به برندتان علاقه مند هستند‌.
 سوال و جواب بر روی اینستاگرام زنده: یک تاکتیک خیلی خوب برای ارتباط مستقیم با دنبال کننده هایتان استفاده از اینستاگرام زنده برای پاسخ به سوالات آنها است.این تکنیک نشان می دهد که به گفته آنها توجه می کنید.
 اطلاع از فیدبک بازدید کنندگان:با استفاده از پخش زنده در اینستاگرام یک فیدبک آنی برای پرسیدن از بازدید کنندگان در خصوص فیدبک آنها راجع به محصول جدید تان دریافت می کنید.
موقعی که بصورت زنده بر روی اینستاگرام هستید،
عنوان زنده خود را الحاق کنید.
عنوان را در کامنت های ارسالی زنده تایپ کنید
کامنت را باز کنید
ببینید چه کسی در حال تماشا است.
آیکن "چشم"را بر روی صفحه خودتان بگذارید.
دید دوربین خود را تغییر دهید
بازدید کنندگان  را با تغییر دید دوربین خود مجذوب کنید.
از دنبال کنندگان بخواهید که بطور مستقیم به اکانت خودتان پیام بدهند.
موقعی که پخش زنده بر روی اینستاگرام خاتمه می یابد
فیلم خود را ذخیره کنید
دکمه"ذخیره"را که بزنید فیلم به کتابخانه تان ارسال می شود.
 کم و کیف  را بنویسید
به ردیابی تعداد کسانی که در حال تعامل با پخش زنده تان هستند ادامه دهید.
 پس از برنامه زنده  یک داستان یا پست اینستاگرامی بگذارید
خلاصه آنچه را که در حین فیلم زنده تان بوقوع پیوست بعنوان یک پست جدید به اشتراک بگذارید.
 پیگیری و به سوالات پاسخ دهید
startupik.com
ترجمه و تلخیص:غریب واحدی پور

قسمت دوم؛خلق محتوای با کیفیت در اینستاگرام


۲-از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید.
اگر می خواهید محتوای اینستاگرام با کیفیت خلق کنید استفاده از تصاویر با کیفیت بالا روش دیگری است،برای یافتن تصاویر با کیفیت بالا که واقعا" "خشن"بنظر نرسند،به وب سایت های Unsplash( یک وب سایت اختصاصی برای به اشتراک گذاشتن  عکس‌های بدون کپی رایت تحت مجوز Unsplash )یا Stocksnap.io(منبعی برای عکس های مجانی قشنگ)مراجعه کنید.
می توانید به یک سلسله تصاویر مجانی دسترسی داشته باشید،و مقید هستید که از میان منابع موجود ،تصویر مناسبی بیابید.
اگر بودجه ای برای هزینه کردن دارید Stocksy(بانک ذخیره عکس ها)،را بیازمائید.
بدقت اطمینان حاصل کنید که از تصویر با سایز درست استفاده می کنید.(تعداد کمی از افراد در ذهن دارند که ابعاد توصیه شده برای تصویر پست اینستا گرام 1080p x 1080pاست.)
*در تصویرمرزها و فضای سفید قرار دهید.
استفاده از لبه های سفید پیرامون تصاویر اینستاگرام می تواند اثری خلق کند که چشم را به خود جذب می کند.این گونه ویرایش تصویر کمک می کند تا عناصر درون طرح پست  مکانی برای تنفس داشته باشند: جنبه مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا قصد دارید از  یک پست شلوغ اجتناب ورزید.

*از تباین(کنتراست) و بالانس درست استفاده کنید
کنتراست می تواند به رنگ ها،فونت ها،نور،مقیاس و خیلی از موارد دیگر اطلاق گردد .یافتن کنتراست درستی که تصویرتان را جذاب  سازد بطور کلی به خودتان بستگی دارد و گام مهمی در جذب مخاطب و مجذوب شدن به محتوای شما است‌‌.
۳-داستان های اینستاگرام خود را جذاب سازید
داستان های جذاب اینستاگرام روش دیگری برای خلق محتوای کیفی اینستاگرام است،روزانه بیش از ۲۰۰میلیون نفر در حال استفاده از داستان های اینستاگرام هستند و  اکنون این ویژگی از مقبولیت عمومی بیشتری نسبت به Snapchat ( اسنپ‌چت یک اپلیکیشن ارسال و دریافت تصاویر مخصوص سکوی تلفن همراه از شرکت اسنپ‌اینک می‌باشد که توسط ایوان اشپیگل و بابی مورفی از دانشجویان دانشگاه استنفورد بنیانگذاری و توسعه داده شده‌است. )برخورداراست.اینستاگرام در حال عرضه مشخصه های خیلی زیادی برای داستان های اینستاگرام برای مثال،برچسب های سلفی( selfie stickers)،یک چرخ رنگی برای طراحی،مد "هندز فری"و غیره است.
تعداد زیادی از این مشخصه ها مخفی هستند.اگر می خواهید یک حرفه ای در خصوص  داستان های اینستاگرام باشید ،به خواندن این توصیه ها و ترفندها در ارتباط با داستان های اینستاگرام ادامه دهید.
*بازاریابی تاثیر گذار اینستاگرام را بخوانید.
 *بر روی متن داستان های اینستاگرام سایه برجسته بگذارید
بر روی آیکن " Aa"بزنید و متن خود را بنویسید،دوباره،بر روی  آیکن " Aa"بزنیدو همان پیغام را باز با استفاده از یک رنگ متفاوت بنویسید.
اکنون لایه بالای متن را بصورتی مرتب کنید که بصورت جزئی  نسبت به لایه پایین پیغام خارج از مرکز باشد.
*بر روی داستان های اینستاگرام یک برچسب سلفی( Selfie Sticker)خلق کنید.
بر روی دکمه برچسب( sticker)بزنید،گزینه دوربین (بر روی ردیف دوم برچسب ها)را انتخاب کنید.
اکنون یک سلفی بگیرید.
اکنون می توانید بر چسب سلفی را هر جایی بر روی صفحه که دوست دارید بگذارید.برای خلق یک حاشیه مدور پیرامون آن،باید بر روی stickerبزنید و حاشیه را می توانید عینا" نیز با زدن دوباره بر روی آن بردارید.
*اکانت های دیگر را بر روی داستان های اینستاگرام خود ذکر کنید
ادامه دارد
startupik.com
ترجمه و تلخیص:غریب واحدی پور

قسمت اول؛خلق محتوای با کیفیت در اینستاگرام


خلق محتوای با کیفیت اینستاگرام یک کلید مهم برای جذب مخاطب  است ،اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که این دنبال کننده ها مجذوب پست هایتان شده و کمک می کنند تا  بعنوان یک بنگاه یا وسیله کسب و کار بر روی اینستاگرام رشد کنید؟این مهم از طریق محتوای با کیفیت در اینستاگرام تحقق می یابد.
این پست دقیقا" چگونگی خلق محتوای کیفی بر روی صفحه اینستا گرام و همچنین برخی توصیه ها برای طراحی سودمند در راستای خلق محتوای خلاقانه را پوشش می دهد.
 ۱-یک زیر نویس اینستاگرام خیلی خوب بسازید
موقعی که قصد دارید محتوای با کیفیت در اینستاگرام بسازید،عنوان اینستاگرام خیلی خوب  برندتان را نشان داده و برای مخاطب سرگرم کننده و لذت بخش است و/یا مردم را مجبور به نشان دادن واکنش می کند. طول زیر نویس می تواند تا ۲۲۰۰حرف شامل شکلک و تا ۳۰هشتک باشد.
به آن معنا نیست که زیر نویس هایتان باید مملو از هشتک با پیغام های شکلکی مرموز باشد.
زیر نویس اینستاگرام شما باید جلب توجه کند و برای خواندن آسان باشد.
چگونگی نوشتن زیر نویس هایتان بدین شرح است:
زیر نویس ها را خلاصه کنیدزیرا تردیدی وجود ندارد که طول زیر نویس باید محدود باشد و نیز اکثر افراد بصورت اجمالی و سریع پست ها را از نظر می گذرانند.
در اینستاگرام ،فقط ۳خط اول یک زیر نویس نشان داده خواهد شد.برای زیر نویس های بیش از آن،برای خواندن تمام مطلب دکمه بیشتر"More"را فشار می دهند بنابراین اینستاگرام استفاده از ۱۲۵حرف یا کمتر را توصیه می کند.
 همانطوریکه می دانید در نمایش اجمالی  پست های کاربران ،فقط چند خطی از متن  زیر نویس قابل مشاهده است،بنابراین لازم است که نکات کلیدی یا در خواست برای هر اقدامی در شروع زیر نویس و هر گونه یادآوری ها و هشتک ها نیز در انتها قرار داده شوند.باید به خواننده دلیلی برای فشردن دکمه"بیشتر" جهت خواندن بقیه متن زیر نویس ارائه دهید.
*از هشتک ها به روش درست استفاده کنید
از هشتک هایی استفاده کنید که مربوط به پست تان بوده و از طریق آنها مخاطب را هدف قرار دهید. از هشتک های خیلی زیاد استفاده نکنید بطریقی که در متن  ازدحام ایجاد شده و خواندن آن را مشکل کند.
 *از این روش ها برای پنهان کردن هشتک ها و اجتناب از درهم و برهم بودن زیر نویس هایتان استفاده کنید:
*موقعی نوشتن زیر نویس را تمام کرده اید،دکمه  گوشه چپ پایین صفحه کلید ۱۲۳حرفی را فشار دهید.برگشت را انتخاب و سپس یک نقطه،خط تیره یا ستاره را وارد کنید.این گام ها را حداقل پنج مرتبه تکرار کنید.
 *هشتک ها را در زیر نویس همه پست هایتان قرار ندهید.در عوض،آنها را پس از آنکه پست را منتشر کردید در کامنت بگذارید.
بمحض اینکه،مخاطب یا دنبال کننده ها چند کامنتی می گذارند،هشتک ها قابل رویت نیستند مگر اینکه گزینه دیدن همه انتخاب شود.
*در زیر نویس  سوالی طرح کنید
یکی از بهترین روش ها برای دریافت کامنت های بیشتر در مورد پست استفاده از زیر نویس جهت طرح یک سوال برای دنبال کننده ها است.
*با درخواست از مخاطبان  برای اقدام ،آنها را  به مشارکت تشویق کنید
 از مردم برای گذاشتن یک کامنت یا نام گذاری دوستان خودشان دعوت کنید.
*از شکلک در زیر نویس استفاده کنید.
شکلک سر زنده می تواند چشم خواننده را بگیرد و روش خوبی برای افزودن شخصیت به زیرنویس هم هست.بعلاوه می تواند جای تمام کلمات را بگیرد و رونوشت را کوتاه نگهدارد.
۲-از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید.
اگر می خواهید محتوای اینستاگرام با کیفیت خلق کنید استفاده از تصاویر با کیفیت بالا روش دیگری است،برای یافتن تصاویر با کیفیت بالا که واقعا" "خشن"بنظر نرسند،به وب سایت های Unsplash( یک وب سایت اختصاصی برای به اشتراک گذاشتن  عکس‌های بدون کپی رایت تحت مجوز Unsplash )یا Stocksnap.io(منبعی برای عکس های مجانی قشنگ)مراجعه کنید.
می توانید به یک سلسله تصاویر مجانی دسترسی داشته باشید،و مقید هستید که از میان منابع موجود ،تصویر مناسبی بیابید.
اگر بودجه ای برای هزینه کردن دارید Stocksy(بانک ذخیره عکس ها)،را بیازمائید.
بدقت اطمینان حاصل کنید که از تصویر با سایز درست استفاده می کنید.(تعداد کمی از افراد در ذهن دارند که ابعاد توصیه شده برای تصویر پست اینستا گرام 1080p x 1080pاست.)
*در تصویرمرزها و فضای سفید قرار دهید.
استفاده از لبه های سفید پیرامون تصاویر اینستاگرام می تواند اثری خلق کند که چشم را به خود جذب می کند.این گونه ویرایش تصویر کمک می کند تا عناصر درون طرح پست  مکانی برای تنفس داشته باشند: جنبه مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا قصد دارید از  یک پست شلوغ اجتناب ورزید.
ادامه دارد
startupik.com
ترجمه و تلخیص:غریب واحدی پور

رابطه طول عمر و تناسب اندام

              
طول عمر و تناسب اندام :آیا تمرین ورزشی خیلی زیاد مضر است؟
یک تحقیق جدید،وسیع نشان می دهد که حتی میزان تناسب اندام خیلی زیاد طول عمر را بویژه در افراد پیرتر افزایش می دهد.
بنا به نتیجه یک تحقیق جدید، ورزش حتی به میزان خیلی زیاد عمر افراد مسن را افزایش می دهد.
ورزش تا حد زیادی برای سلامتی مفید است،اما آیا برای ورزش خیلی زیاد نیز چنین است؟برخی از تحقیقات اخیر این حقیقت را تایید می کند.
برای مثال،بنا به نتیجه یک مقاله اخیر،۹۰دقیقه ورزش روزانه سلامت روانی را بهبود می دهد،اما هر گونه حرکت ورزشی بیش از این حد آستانه در واقع برای سلامت روانی بدتر از اصلا" ورزش نکردن است.
تحقیق دیگری عیان ساخته است که ورزش بدنی بیش از اندازه ممکن است مضرات قلبی-عروقی داشته باشد.
در تحقیق دیگری مواد آهکی زیادتری در رگ های قهرمانان و مردانی مشاهده شد که بطور مرتب به ورزش مشغول بودند.
بنابراین،پژوهشگران از کلینیک کلیولند در ایالت اوهایو شروع به بررسی در مورد این موضوع کرده اند که آیا ورزش خیلی زیاد هیچ تاثیری بر مدت عمر فرد دارد.
بدین منظور،یک تیم تحت نظر دکتر  وال جیبر متخصص قلب از کلینیک کلیولند به تحلیل ارتباط بین تناسب اندام هوازی و طول عمر در ۱۲۲۰۰۷پرداخت.
مولف اول پژوهش دکتر کایل مندسیجرالکترو فیزیولوژیست  از کلینیک کلیولند توضیح می دهد؛"ما بطور ویژه علاقه مند به رابطه بین تناسب اندام خیلی زیاد و مرگ ومیر بودیم."
"این رابطه هرگز با استفاده از سنجش عینی تناسب اندام و در چنین مقیاس بزرگی اندازه گیری نشده است."
دانشمندان نتایج تحقیق خودشان را در مجله انجمن پزشکی آمریکا منشر کردند.
*حتی میزان ورزش خیلی زیاد عمر را طولانی می کند
دکتر جیبر و تیم او با برگشت به گذشته اطلاعات یک تحقیق گروهی از ۱۲۲۰۰۷نفر را در تمرین تست تردمیل بین ۱ژانویه ۱۹۹۱و ۳۱دسامبر ۲۰۱۴بررسی کردند.
محققین افراد را بر اساس "تناسب اندام قلبی-تنفسی متناسب با سن و جنسیت"به پنج گروه عملکردی دارای عملکرد پایین،زیر متوسط،بالای متوسط،زیاد و ممتاز تقسیم بندی کردند.آنها تناسب اندام هوازی شرکت کنندگان را با اجرای یک تست فشار تعیین کردند.
یک دوره کوتاه ورزش می تواند برای مغزتان شگفت انگیز باشد.میزان تناسب اندام افراد در گروه ممتاز در مقایسه با میزان تناسب اندام قهرمانان حرفه ای بود،و آنها در رتبه ۹۷۰۷درصدم و بیشتر قرار داشتند.
طول عمر آنها مطابق با سن،جنسیت و شاخص جرمی بدن (BMI) ،و همینطور بر طبق دارویی که مصرف می کردند یا شرایط دیگری که داشتند تنظیم شده بود.
بطور کلی،تناسب اندام قلبی-تنفسی زیادتربطور مستقیم در ارتباط با خطر کاهش یافته مرگ و میر طولانی مدت است.
بعلاوه،محققین هیچ "حد فوقانی مراقبتی"از فواید تناسب  اندام هوازی نیافتند.
همچنین محققین می نویسند،"تناسب اندام هوازی خیلی زیاد در ارتباط با بزرگترین موارد نجات در زندگی و منفعت برای بیماران پیرتر و مبتلایان به فشار خون بود."
افراد ۷۰سال و بالاتر از قرار گرفتن در گروه ممتاز تناسب اندام قلبی-تنفسی بیشترین فایده را می برند.
در مقابل،تناسب اندام هوازی ضعیف عینا"یک پیش بینی کننده قوی مرگ زودرس همانند سیگار کشیدن،بیماری قلبی یا دیابت است.
(Source: Medical News Today)
ترجمه و تلخیص؛غریب واحدی پور

سخنی پند آموز

    راهنمای بیداری روحانی
از افزودن نگرانی سال خود به دغدغه روزانه تان بپرهیزید.رنج بردن از یک نگرانی روزانه کفایت می کند‌.اگر فقط یکسال از عمرتان باقی مانده باشد،بدانید که برای هر روز آن خداوند سهم جدیدی به شما ارزانی می کند،و اگر بیش از یکسال عمر نکنید،چرا نگران موضوعی باشید که مربوط به شما نیست؟هیچ کسی قادر نیست سهم شما را ببرد ،و هیچ کس نمی تواند اغفالتان کرده و سهم تان را برباید.آنچه که برای شما مقدر شده است در زمان مناسب به شما می رسد.
امام علی(ع)شاید هرگز بطور واقعی متوجه قدرت برتر خود نشده باشید،احتمالا" بخاطر اینکه ماهیتی است که هر روز بدون از حتی فکر کردن راجع به آن در کار از آن استفاده می کنید.فقط نمی دانستید که آن را چه بنامید.اما وجود دارد،و دیگران موقعی که جهت حفظ موقعیت لازم باشد  جهت بکار گرفتن قدرت برترتان به شما تکیه می کنند.
 
 
صد البته ,هنگامی جوانی با فاصله جغرافیایی بسیار دور برای خلاصی از وسوسه های درونی تحریک کننده برای خودکشی,دغدغه های خود را با من در میان می گذارد و بسیاری موارد دیگر باز همان حس بسیار ارزشمند تر از پاداش مادی روح وجانم را سیراب می سازد,در حالیکه همواره نیز ندایی از درون مرا مخاطب خود ساخته و می گوید که این همه جز به مدد "بهره غیبی"میسر نبوده و نیست!!
آرامش نمی تواند از ستایش,موقعیت بیرونی یا هر تعریف سنتی از موفقیت حاصل گردد.بلکه از درون فرد سرچشمه گرفته و زاییده صداقت,عشق و راستی است
کودکانی که بحد افراطی یا از طریق بمباران اسباب بازی یا حفاظت  در مقابل ناراحتی هیجانی مورد مراقبت قرار می ِگیرند در نوجوانی با احتمال بیشتری کسل,غمگین و بدگمان و غرغرو می شوندتحقیق بیانگر آن است که شما می توانید مزاج وخلق و خوی خود را به کودکانتان نه ضرورتا" از طریق ژن ها,بلکه از طریق رفتار و سبک کودک پرورانه خود انتقال دهید
روزانه پس از کار جهت شارژ مجدد ذهنی برای روز بعد به زمانی برای جدا شدن از کارنیاز داریم.بنابراین,سعی کنید خط روشنی بین زمان کار و زمان شخصی برای کاستن از نگرانی های مربوط به شغل ایجاد کنید
سعی کن آنقدر کامل باشی
که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران،
گرفتن خودت از آنها باشد...!
 
 
 
 پائولو کوئیلو
 
Victor Hugo said,"Short as life is,we make it shorter still by the careless waste of time"
ویکتور هوگو گفت,زندگی کوتاه هست,با این وجود ما بی دقتی در اتلاف وقت آن را کوتاه تر می کنیم
یادداشت اینشتین که متجاوز از 100سال قبل در هتلی در ترکیه بجای انعام به پیش خدمت داد و پیش بینی کرد که روزی ارزش آن بمراتب بیش از ارزش یک انعام معمولی است.جالب است بدانید که اخیرا" 1.3میلیون دلار بفروش رفت:
A calm and humble life will bring more happiness than the pursuit of success and the constant restlessness that comes with it
یک زندگی آرام و محقر شادی بیشتری از تلاش برای موفقیت و بیقراری مستمر تؤام با آن در پی دارد
ENGLISH PROVERB
The way to a man's heart is through his stomach
ضرب المثل انگلیسی
راه قلب یک مرد از شکم او می گذرد
 ....به جای این‌که از هیچ نتیجه‌گیری کنید یا در ذهن خود حدس بزنید چه اتفاقی افتاده، یک لحظه صبر کنید. یک نفس عمیق بکشید و جلوی قضاوتی که از درونتان می‌جوشد را بگیرید. در مورد نتایج سخت‌گیر باشید و در مورد فرد، سهل‌گیر
No matter how old you are,you always want your mother's love and acceptance.I guess I'm hoping one day I'll get it back
Hilary Grossman
مهم نیست که چند سال دارید,همیشه محتاج عشق و پذیرش مادر هستید,حدس می زنم که روزی دوباره آن را بدست خواهم آورد
 
You cannot create experience.You must undergo it.
Albert Camus
تجربه را نمی توانید خلق کنید,باید آن را تحمل کنید
طلایی ترین بخش سخنان روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل
 
سفیران ما،شاعران و عارفان و حکیمان‌مان هستند ما با حافظ جهان  رافتح کرده ایم چه نیازی دیگر،به فتح جدید داریم
 
 
If you want to shine like a sun,first burn like a sun
A.PJ.Abdul Kalam
اگر می خواهید همانند یک خورشید بدرخشید,ابتدا مانند یک خورشید بسوزید
 
There is no greater heaven the heart of a loving mother
Bangambiki Habyarimana
هیچ بهشتی بزرگتر از قلب یک مادر مهربان نیست
 
We must take sides.Neutrality help the oppressor,never the victim.Silence encourages the tormentor ,never the tormented
Elie Wiesel
ماباید جبهه گیری کنیم.بی تفاوتی کمک به ظالم است و هر گز به نفع قربانی نیست.سکوت عذاب دهنده را تشویق می کند و هرگز به نفع عذاب دیده نیست
 
If you tell the truth,you don't have to remember anything
Mark Twain
اگر حقیقت را بگوئید,مجبور نیستید که چیزی را بخاطر آورید
Last week,Masoud Nikdel,an Iranian artist,covered himself in mud and sat motionless on the stairways of Milad Tower for three hours to show his worries about water crisis
نوشته فوق زیر نویس عکس آغشته به شل و گل مسعود نیکدل هنر پیشه کشورمان در صفحه اجتماعی 28سپتامبر 2015روزنامه تهران تایمز است که برای نشان دادن دغدغه های خود برای بحران آب با این وضعیت به مدت3ساعت همانند مجسمه بر روی پلکان برج میلاد و در معرض دید عموم نشست
If you want to shine like a sun,first burn like a sun
A.PJ.Abdul Kalam
اگر می خواهید همانند یک خورشید بدرخشید,ابتدا مانند یک خورشید بسوزید
 There is no greater heaven the heart of a loving mother
Bangambiki Habyarimana
هیچ بهشتی بزرگتر از قلب یک مادر مهربان نیست
We must take sides.Neutrality help the oppressor,never the victim.Silence encourages the tormentor ,never the tormented
Elie Wiesel
ماباید جبهه گیری کنیم.بی تفاوتی کمک به ظالم است و هر گز به نفع قربانی نیست.سکوت عذاب دهنده را تشویق می کند و هرگز به نفع عذاب دیده نیست
If you tell the truth,you don't have to remember anything
Mark Twain
اگر حقیقت را بگوئید,مجبور نیستید که چیزی را بخاطر آورید.
 
Nothing is softer or more flexible than water,yet nothing can resist it
Lao Tzu
هیچ چیزی نرم تر یا قابل انعطاف تر از آب نیست,با این وجود هیچ چیزی نیز قادر به مقاومت در برابر آن نیست
ذهن های بزرگ به ایده ها,ذهن های متوسط به رویدادها و ذهن های ضعیف به دیگران می اندیشند
People tend to forget their duties but remember their rights
Indira Gandhi
مردم تمایل دارند که وظایف خود را فراموش کنند اما حقوق شان را بخاطر آورند.
Wise men speak because they have something to say;Fools because they have to say something
Plato
عاقلان سخن می گویند چون سخنی برای گفتن دارند;نادانان سخن می گویند برای اینکه حرفی زده باشند
 
How wrong is it for a woman to expect the man to build the world she wants,rather than to create it herself
Virginia Woolf
چقدر اشتباه است که زنی بجای اینکه دنیای مطلوبش را خودش خلق کند,از مردی انتظار داشته باشد که آن را  برای او بسازد
Kindness is the language which the deaf can hear and the blind can see.
Mark Twain
مهربانی زبانی است که کر می شنود و کور می بیند.

A man who stands for nothing will fall for anything
Malcolm X
مردی که هیچ عقیده ای ندارد برای هر چیزی شخصیت خود را تنزل می دهد
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination
Albert Einstein
علامت واقعی هوش دانش نیست,بلکه تخیل است
A developed country is not a place where the poor have cars,It's where the rich use
public transportation
"Gustavo Peter,the mayor of Bogota in Colombia"
کشور توسعه یافته جائی نیست که فقرایش خودرو دارند ,بلکه جائی است که ثروتمندانش از وسیله نقلیه عمومی استفاده می کنند
 كسي كه قدرت را با پول بخرد عدالت را هم به پول ميفروشد 
قدرت باد آورده آثار مخرب تري از ثروت باد آورده دارد . 
 
"شادروان دكتر ناصر كاتوزيان
پدر علم حقوق ایران"
نگاه طعمه ای به مسئولیت که در واقع یک امانت است برای رسیدن به ثروت و امتیازات خاص موجب کوچک و حقیر شمردن فرد می شود.
"رهبرمعظم انقلاب"
Choose a job you love,and you will never have to work a day in your life
 
Confucius
"شغلی را که دوست داری انتخاب کن,در آن صورت در تمام عمر خود حتی یک روز مجبور به کار کردن نیستی"

I don't believe in love at first sight because my mother started loving me before seeing

me

Luffina Lourduraj

"من عاشق شدن در نگاه اول را باور ندارم زیرا مادرم عشق ورزیدن به مرا قبل از دیدنم آغاز کرد."

تنها راه جلوگیری از انتقاد,هیچ کاری انجام ندادن,هیچ چیزی نگفتن و هیچ کسی نبودن است."ارسطو"

بهترین آمادگی برای فردا  حداکثر تلاش و بهترین عملکرد امروز است.

در هوای ابری دیگران رنگین کمان باشید

 زندگی را جدی نگیرید.زیرا از آن زنده بیرون نمی آیید.

25درصد زندگی اتفاقات  و 75درصد  آن عکس العمل به این اتفاقات است.