مدت ها مانده به انتخابات اردیبهشت 96عده ای در حاشیه امن خودساخته  از هزینه کردن هر آنچه که بعنوان امانت توده در اختیار داشتندبرای تخریب بی سابقه روحانی و پیروزی رقیب دریغ نورزیدند. 
 علاوه بر آن , از روز اعلان پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت96و شکست کاندیدای خود در حالیکه هنوز جوهر رأی قاطبه ملت به روحانی خشک نشده بود,رئیس جمهور منتخب را به شدیدترین نحو ممکن آماج عدوات ها,کینه ها و نامهربانی ها قرار دادند, حتی نعل وارونه بسته و از حلال و حرام بودن رأی ها نیز سخن گفتند.
شگفت انگیزتر آنکه برخی مدعیان دلسوز نظام وانقلاب نه تنها  برای خاتمه دادن به زنجیره اقدامات تخریبی علیه شخص دوم مملکت تدبیری نیندیشیدند بلکه در سناریویی برنامه ریزی شده  فضا را چنان مه آلود کردند که روز جهانی قدس در پایتخت جمهوری اسلامی عده ای چون همیشه با تفسیر نادرست از سخنان رهبری نظام بصورت آتش به اختیار مشت های خود را گره کرده و نه اسرائیل,بلکه رئیس جمهور ملت را با شعارهای بسیار ناپسند نشانه گرفتند.
غافل از اینکه با چنین اعمالی آن هم در شرایط حساس کنونی و درست هنگامه ای که ما به جهان بخاطر نمایش اقتدار دموکراسی اسلامی بی نظیر خود در جریان انتخابات96 فخر می فروختیم تصویری از ایران به جهان مخابره گردیدکه دوستداران انقلاب و نظام  را در داخل و خارج غصه دار و نا امید و دشمنان را خرسند و امیدوار کرد.
مضافا"اینکه توسط مدعیان دو آتشه حرمت روز قدس  نیزتا حد وسیله ای برای تصفیه حساب داخلی تنزل داده شد.
با قلبی آکنده از درد و اندوه باید اذعان کرد که این حرکت دشمن شاد بنا به گفته نماینده مقتدر و انقلابی تهران در مجلس شورای اسلامی دکتر علی مطهری توسط عده ای مستضعف فکری به هزینه ملک و میهن صورت گرفت تا به زعم خود تصویر روحانی در اذهان ملت خدشه دار گردد,غافل از اینکه روحانی تاوان شجاعت و دفاع از حقوق ملت را پرداخته و چنین اعمالی دایره حامیان و دوستداران او را گسترده تر می کند,کما اینکه دلسوزان انقلاب و نظام در جناح های سیاسی شناسنامه دار انقلاب متفق القول چنین رفتار ساختار شکنانه ای را محکوم کردند.
با آن امید که چنین حوادثی زنگ خطری باشندتا برای یک مرتبه هم که شده بدنبال ردپای عوامل نفوذ دشمن در میان به اصطلاح دو آتشه های خودی بگردیم!!!
غریب واحدی پور
3تیر96